Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa to jeden z najchętniej kupowanych i najczęściej polecanych przez specjalistów gadżetów odblaskowy. Zgodnie z przepisami jej posiadanie jest niezbędne dla wszystkich bez względu na wiek, którzy poruszają się poza terenem zabudowanym po zmroku. Kamizelki odblaskowe są dostępne w wielu rozmiarach, w wersji dla dorosłych i dla dzieci.

Jaka jest cena kamizelki odblaskowej?

Cena kamizelki odblaskowej uzależniona jest od wielkości zamówienia i jego specyfikacji. W każdym przypadku oferowane przez nas kamizelki odblaskowe są wykonane zgodnie z europejską dyrektywą, która świadczy o tym, że kamizelka odblaskowa spełnia swoje zadanie.

Kamizelki odblaskowe ratują życie!

Kamizelka odblaskowa zapewnia doskonałą widoczność po zmroku. Ze względu na dość duże rozmiary pozwala dostrzec kierowcy osobę poruszającą się w ciemności nawet z dystansu dochodzącego do 400 m. Bez kamizelki odblaskowej odległość ta wynosi aż dziesięć razy mniej. W takiej sytuacji nawet przy niewielkiej prędkości samochodu kierowca w krytycznym momencie nie ma czasu na dokonanie manewru pozwalającego uniknąć wypadku.

Kamizelki odblaskowe w korzystnej cenie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby, doradzając, wyjaśniając pytania i wątpliwości, tak by był zadowolony z zamówionych kamizelek odblaskowych. Bez względu na przepisy kamizelka odblaskowa jest gadżetem, nad którego zakupem nie należy się zastanawiać. Nasze zdrowie i życie są przecież bezcenne.