Pasy odblaskowe

Każdy odpowiedzialny motocyklista wyruszając w podróż powinien pomyśleć o swoim bezpieczeństwie, a także zdrowiu i życiu osób mu towarzyszących. Dobra widoczność na motorze to podstawowy wymóg, by dotrzeć bezpiecznie do celu. Dla motocyklisty absolutną koniecznością jest zaopatrzenie w gadżety odblaskowe. Często wybieranym odblaskiem przez tę grupę użytkowników dróg są pasy odblaskowe. Wyraźnie zwiększają widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo na drodze.

Pas odblaskowy na motor bezpieczna podróż o każdej porze

 Oprócz pasa odblaskowego na motor motocykliści niezależnie od tego jakim typem motoru się poruszają, powinni zadbać również o dodatkowe odblaski. Kilka odblasków na raz to najlepsza profilaktyka wypadków. Pasy odblaskowe to podstawowa rzecz, ale oprócz niej każdy motocyklista powinien sięgnąć jeszcze po inne gadżety odblaskowe, które są skierowane do tej grupy użytkowników dróg.

Pasy odblaskowe i inne gadżety odblaskowe

Pas odblaskowy to dla motocyklisty wygodny i nieskomplikowany sposób na zapewnienie sobie lepszej widoczności. Oprócz pasa odblaskowego dla motocyklisty odpowiednie będą np.: produkty z diodami LED, chusta odblaskowa, zawieszki odblaskowe, które można przyczepić na sakwy bagażowe.

Pas odblaskowy rozsądny wybór odpowiedzialnego kierowcy

Ryzyko wypadku w tej grupie kierowców jest bardzo duże. Nie zawsze winna jest brawura, nadmierna prędkość, czy nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Do tej listy niestety często trzeba dopisać również złą widoczność. Rozsądek podpowiada, że lepiej jest wcześniej pomyśleć o pasie odblaskowym i za dosłownie kilkanaście złotych zapewnić sobie bezpieczną podróż bez przykrych niespodzianek.

Szelki odblaskowe – skuteczny i wygodny odblask dla dzieci

Szelki odblaskowe są obok kamizelki odblaskowej często wybieranym gadżetem odblaskowym dla dzieci w wieku szkolnym. W tej grupie wiekowej wciąż jeszcze zbyt dużo jest wypadków na drogach. Pamiętajmy, że to dorośli muszą przewidywać i chronić dzieci przed różnymi niebezpiecznymi sytuacjami. Z szelkami odblaskowymi można uniknąć ryzykownych sytuacji na drodze, bo w szelkach odblaskowych nie sposób przeoczyć żadnego malucha. Szelki odblaskowe to:

 

  • idealna ochrona odblaskowa dla dzieci,
  • materiał: dzianina fluorescencyjna z wgrzanymi pasami odblaskowymi,
  • rozmiar uniwersalny,
  • kolory: żółty, pomarańczowy,
  • możliwość indywidualnego nadruku.

Szelki odblaskowe – odblask, który może służyć kilka lat

Szelki odblaskowe dla dzieci są wykonane zgodnie z naszym indywidualnym, zastrzeżonym wzorem. Polecamy to rozwiązanie ze względu na uniwersalny rozmiar i możliwość wykonania wybranego przez Państwa nadruku. Dzięki temu szelki odblaskowe mogą być wykorzystywane przez kilka lat szkolnej edukacji. Jesteśmy fanami praktycznych i uniwersalnych rozwiązań, co czym mogą się Państwo przekonać przeglądając naszą ofertę gadżetów reklamowych.

 

rozdzeilacz