Rękawy odblaskowe na rower

Rękawy odblaskowe na rower to niezbędny ekwipunek każdego rowerzysty. Dobra widoczność roweru po zmroku lub w trudnych warunkach pogodowych może uchronić przed wypadkiem, a w konsekwencji długotrwałą i uciążliwą rehabilitacją lub kalectwem. Nikt nie zadba o nasze życie i zdrowie lepiej niż my sami. Rękaw odblaskowy na rower uzupełnia działania tylnych i przednich świateł i sprawia, że rower jest też widoczny z boku.

Rękawy odblaskowe na rower pełna widoczność rowerzysty

Nie lekceważmy spraw związanych z własnym bezpieczeństwem tym bardziej, że w prosty i nieskomplikowany sposób można o nie zadbać.

Rękawy odblaskowe na rower łatwo jest zamontować. To gadżet odblaskowy, który sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Rękawy odblaskowe na rower są mocowane na rzep o szerokości 4 cm. Fluorescencyjna folia w żółtym kolorze elastycznie dopasowuje się do ramy roweru. Rękawy odblaskowe na rower pasują do damskich, męskich i dziecięcych rowerów. W każdej grupie wiekowej korzystającej z roweru bezpieczeństwa nigdy dość, a rękawy odblaskowe na rower są bardzo praktycznym w użyciu gadżetem odblaskowym.

Rękawy odblaskowe na rower – wygoda i funkcjonalność w jednym

Rękawy odblaskowe na rower można założyć i zdjąć w ciągu kilku sekund. Bez problemu przechowują się w plecaku, czy damskiej torebce. Każdy, kto dojeżdża do pracy rowerem lub po prostu lubi przejażdżki rowerowe powinien się w nie zaopatrzyć. Na rękawach odblaskowych na rower wykonujemy indywidualny nadruk. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niestandardowych nośników reklamowych i sposobu na wiarygodne kreowanie wizerunku.

Rękawy odblaskowe na rower – bezpieczeństwo przede wszystkim

rkaw_odblaskowy_3_20130903_1490514485Rękawy rowerowe to gadżet przeznaczony typowo dla rowerzystów. Jazda na rowerze to piękne hobby. By jednak spełniało swoje założenia: służyło poprawie kondycji i niosło radość z przebywania na świeżym powietrzu, przede wszystkim musi być bezpieczne. Dobra widoczność dla rowerzysty to priorytet. Nasz rękaw odblaskowy na rower jest często wybierany przez rowerzystów i doskonale zdaje swój egzamin z widoczności w praktyce:

 

  • idealny na ramę rowerową,
  • mocowany na rzep o szerokości 4 cm,
  • wykonany z folii fluorescencyjnej,
  • wymiary: 18×22 cm,
  • kolor żółty,
  • wykonujemy nadruki.

 

Nasza oferta to nie tylko gadżety dla rowerzystów

 O bezpieczeństwie myślimy kompleksowo. Wiemy, że gadżetów odblaskowych potrzebują też inni użytkownicy dróg. W naszej ofercie mamy więc odblaski dla osób w każdym wieku i przydatnych w różnych sytuacjach. Łączy je jedno. Doskonała jakość, funkcjonalność, trwałość. Nasi klienci chwalą sobie ich walory użytkowe, a my cieszymy się, że nasze odblaski trafiają w ich gusta i potrzeby.

 

rozdzeilacz