Opaski odblaskowe

Samozaciskowe opaski odblaskowe to obok kamizelki odblaskowej najskuteczniejsze akcesoria odblaskowe dla rowerzystów. Można je owinąć wokół rękawa czy nogawki. Opaski odblaskowe to gadżet, który  jest niezwykle wygodny w noszeniu i równie modnie się prezentuje.

Opaska odblaskowa nie tylko dla rowerzystów

Opaski odblaskowe sprawdzają się w wielu sytuacjach – nie tylko na rowerze, motorze czy skuterze. Oferowane przez Work Safe opaski poprawiają widoczność osób spacerujących poboczem drogi po zmroku. Nie pozwalają również przeoczyć kierowców, którzy muszą wyjść z samochodu po zmroku i na poboczu drogi np. wymienić koło.

Oferujemy opaskę odblaskową w 9 różnych kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Są wykonane z najwyższej klasy materiałów, z dbałością o każdy szczegół i z uwzględnieniem wszelkich norm.

Opaski odblaskowe z nadrukiem – odpowiedzialna reklama

Na życzenie klientów na opaskach odblaskowych możemy nadrukować dowolny napis lub obrazek – np. logo Państwa firmy. Taka opaska odblaskowa może być doskonałym gadżetem reklamowym.

Opaska odblaskowa z nadrukiem – udany gadżet firmowy

Opaska odblaskowa z nadrukiem należy do tej grupy gadżetów reklamowych, które cieszą obdarowanych i są często używane. Dla urzędów, szkół, placówek medycznych mogą stać się wiarygodnym elementem kreowania wizerunku placówki odpowiedzialnej i poważnie traktującej kwestie bezpieczeństwa swoich podopiecznych i interesantów.

Opaski odblaskowe samozaciskowe w najlepszej cenie

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zapewniamy doskonałe warunki cenowe. Nasz asortyment obejmuje nie tylko opaski odblaskowe samozaciskowe. Ofertę sprzedaży możemy dowolnie rozszerzyć również na inne dostępne w naszej sprzedaży gadżety odblaskowe.

0b9b5bc7dd2db5474451d9c0d62ca180Opaska odblaskowa samozaciskowa – mała rzecz a cieszy

Opaska odblaskowa samozaciskowa to jeden z najmniejszych i najbardziej praktycznych gadżetów odblaskowych. Zmieszczą się z nawet najmniejszą torbę i mogą być zawsze pod ręką. Kto szuka niedrogich, a skutecznych odblasków powinien zainteresować się opaską odblaskową samozaciskową.

 • wymiar 34 x 3 cm,
 • wyposażona w blaszkę samozatrzaskową,
 • zalaminowana folią fluorescencyjną,
 • spód: materiał typu flock w kolorze czarnym,
 • dostępne kolory: żółty, pomarańczowy, srebrny, niebieski, pomarańczowy, zielony, fioletowy, granatowy, czerwony,
 • wykonujemy nadruki.

 

Uniwersalna opaska odblaskowa samozaciskowa

Opaska samozaciskowa przyda się szczególnie osobom uprawiającym sport, osobom lubiącym spacery, choć nie będzie przesadą stwierdzenie, że powinien ją mieć każdy z nas. Do opaski odblaskowej samozaciskowej wykonanej z zastrzeżonego przez nas wzoru pomożemy dobrać jeszcze inne gadżety odblaskowe, tak by każdy spacer, czy trening był bezpieczny bez względu na porę roku i dnia.

rozdzeilacz

opaski_na_ramie-800Opaska odblaskowa na ramię – żeby było bezpieczniej

Opaska odblaskowa na ramię to siostrzany produkt opaski odblaskowej samozaciskowej:

 • kolor: żółty, pomarańczowy,
 • materiał: poliester,
 • wymiary 50 x 5 cm,
 • zapinana na rzep, długość rzepa 10 cm,
 • pas odblaskowy szerokości 2 cm,
 • możliwość nadruku.

Dlaczego warto wybrać opaskę odblaskową na ramię?

Lekkość, duża rozpiętość kolorów, wygodne zapięcie, niewielkie rozmiary to główne atuty opaski odblaskowej na ramię. Te kryteria spełnia jeszcze kilkanaście innych gadżetów z naszej oferty. Jakie? Prosimy  kontakt, a szybko przygotujemy ofertę pełen zestaw niedrogich i poręcznych odblasków.

 

 

 

rozdzeilacz