Gra edukacyjna „Uważaj na drodze”

Nie wiesz, jak nauczyć dziecko zasad poruszania się po drodze jako pieszy i rowerzysta? Skorzystaj z gry edukacyjnej „Uważaj na drodze” dostępnej na CD za jedyne 40 zł netto.

Edukacyjna gra drogowa dla naszych klientów

Przy zamawianiu produktów odblaskowych
za kwotę 1000 zł netto – cena płytki wynosi 30zł netto
za kwotę 2000 zł netto – płytka gratis!

Edukacyjna gra drogowa – nauka przez zabawę

Gra edukacyjna „Uwaga na drodze” to nowy projekt na polskim rynku. Przez zabawę dzieci w naturalny sposób uczą się różnych przezornych zachowań na drodze. Zyskują w ten sposób większą świadomość zagrożeń w ruchu drogowym, wiedzą jak się chronić przed ryzykowanymi sytuacjami i stają się bardziej bezpieczne. Płyta została wydana przez doświadczoną organizację zajmującą się problematyką bezpieczeństwa na drogach.

Dla kogo edukacyjna gra drogowa? 

Edukacyjna dla drogowa jest wsparciem dla nauczycieli i innych dorosłych osób, które na co dzień zajmują się nauczaniem dzieci zasad ruchu drogowego. Uczniowie pod kierunkiem dorosłego bawią się, rywalizują i uczą, jak mądrze zachowywać się na drodze jako rowerzysta i pieszy.

Gra jest dostępna w dwóch wersjach, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Dla dzieci małych i młodszych: gra konkursowa „Droga do szkoły”. Dla dzieci starszych: gra konkursowa „Jazda na rowerze”. Niezależnie od wieku można bawić się przy nie bazującej na konkursie grze ze znakami drogowymi PEXESO (gra w zapamiętywanie).

Jak zamówić edukacyjną grę drogową?

Płytę można zamówić bez dodatkowych zamówień w naszym sklepie. Warto jednak skorzystać z preferencyjnych warunków łącząc zamówienia. Uwaga! Przy zamówieniach powyżej 2000 zł netto płytę dodajemy gratis.

obal-box-na-cd_pl_bieleEdukacyjna gra drogowa „Uważaj na drodze”

Edukacyjna gra drogowa „Uważaj na drodze” jest nieocenionym wsparciem dla nauczycieli, którzy propagują wśród swoich podopiecznych wiedzę na temat poruszania się po drodze. Ta unikalna na polskim rynku gra jest:

  • dostępna na CD,
  • kierowana do dwóch grup wiekowych: dzieci przedszkolnych i szkolnych,
  • oparta na zabawie, rywalizacji i ciekawych konkursach,
  • opracowana pod kierunkiem fachowców,
  • znakomita pod względem merytorycznym uzupełnia działania edukacyjne prowadzone przez nauczycieli.

Jak dostać gratis grę edukacyjną „Uważaj na drodze”?

Ta arcyciekawa i lubiana przez dzieci gra może trafić do Państwa gratis. Wystarczy tylko zamówić u nas odblaski za kwotę 2000 zł netto, by otrzymać płytę bez żadnych kosztów. Przy zakupach za 1000 zł netto cena płyty wynosi tylko 30 zł netto.