Torba i plecak odblaskowy

Obowiązek zadbania o bezpieczeństwo dzieci poruszających się po drogach należy przede wszystkim do rodziców, wychowawców i opiekunów. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym poruszając się po drogach po zmierzchu należy być zaopatrzonym w elementy odblaskowe. Jednym z takich elementów może być plecak odblaskowy. Doskonale odbija się w świetle reflektorów samochodu i nie krępuje ruchów dziecka. Jest zdrowy dla pleców.

Plecak odblaskowy dla dzieci na kapcie i strój na gimnastykę

Kapcie, strój na gimnastykę, zapasowe ubranie dla ucznia, czy przedszkolaka… w co je włożyć? Plecak odblaskowy to idealny przykład gadżetu odblaskowego, który spełnia funkcję użytkową i może znacznie przyczynić się do poprawy widoczności dziecka na drodze. Worki odblaskowe to odblask, do którego nie trzeba przekonywać dzieci. Możliwość wykonania indywidualnych nadruków np.: zwierzątek, czy postaci z bajek sprawia dzieciom radość i daje dodatkową przyjemność z użytkowania.

Plecak odblaskowy przydatny gadżet dla dorosłych

Worki odblaskowe mają uniwersalny rozmiar 32cmx39cm i mogą być też używane przez dorosłych np.: biegaczy, jako worek na butelkę z wodą czy obuwie. Worki odblaskowe są wykonane z fluorescencyjnej tkaniny i posiadają dodatkowy odblaskowy pasek zgodny z normą EC471. Wyraźnie poprawiają widoczność na drodze. Są dobrze widoczne w świetle reflektorów, nie obciążają kręgosłupa. Z plecakiem odblaskowym każde dziecko i dorosły będzie dobrze widoczny nawet na słabo oświetlonym terenie. Plecak odblaskowy to kolejny przykład niedrogiego i funkcjonalnego gadżetu odblaskowego, który może uratować zdrowie i życie.

Worek odblaskowy –  bezpieczna droga do szkoły

Worek odblaskowy to typowy odblask, z którego korzystają dzieci w wieku szkolnym. Jest trwały i mocny, wykonany tak, by spokojnie przetrwać parę lat szkolnej edukacji. Worek odblaskowy został uszyty zgodnie z obowiązującymi przepisami, z materiałów, które zapewniają odpowiednią widoczność po zmroku:

 • przeznaczenie na buty lub strój gimnastyczny,
 • wykonany z tkaniny fluorescencyjnej z wszytym pasem odblaskowym zgodnym z normą EN471,
 • kolory: żółty, pomarańczowy, zielony i niebieski,
 • wymiary: 32 x 39 cm,
 • możliwość zamocowania na tornister,
 • wykonujemy indywidualne nadruki.

Worek odblaskowy – funkcjonalny gadżet dla dzieci i rodziców

Worek odblaskowy, choć jest zaprojektowany z myślą o dzieciach, może też przydać się ich rodzicom np.: na bagaże rowerowe. W rozmowach z naszymi klientami podkreślamy, jak ważne  jest kształtowanie właściwych nawyków w rodzinie. Dlatego z naszej oferty warto wybrać nie tylko worek odblaskowy. Dla każdego członka rodziny z przyjemnością dobierzemy odpowiednie odblaski, a potem szybko i terminowo dostarczymy pod wskazany adres.

 

rozdzeilacz

Worek odblaskowy – każdy powinien go mieć

Poniżej prezentujemy specyfikację kolejnego z naszych zastrzeżonych wzorów. Ten worek odblaskowy najbardziej przypomina tradycyjne szkolne worki na strój gimnastyczny, czy kapcie, bo posiada jeden ściągany sznureczek, który łatwo jest chwycić i nosić w ręce. To co go wyróżnia, to dodatkowe walory związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom.

 

 

 • idealny do przechowywania butów lub stroju gimnastycznego,
 • uszyty z tkaniny fluorescencyjnej, dodatkowo posiada pas odblaskowy zgodny z normą EN471,
 • dwa kolory: żółty i pomarańczowy,
 • praktyczna wielkość: 32 x 38 cm,
 • łatwo umieścić go na tornistrze,
 • możliwość dodania nadruku.

 Czy warto kupić nasz worek odblaskowy?

Każdy gadżet odblaskowy wart jest swoich pieniędzy. Nie ulega wątpliwości, że w kryzysowych sytuacjach takie drobiazgi jak: worek odblaskowy mogą uratować życie dzieci. W naszej pracy mamy poczucie, że to co robimy może mieć wpływ na zdrowie i życie naszych klientów i ich najbliższych. Dlatego wszystkie nasze wzory powstają z sercem i pasją.

 

rozdzeilacz