Zawieszki odblaskowe

Gadżetami odblaskowymi, które są szczególnie uwielbiane przez dzieci są zawieszki odblaskowe miękkie i zawieszki odblaskowe twarde. Są to małe, niepozorne elementy odblaskowe, które jednak znacznie poprawiają widoczność dziecka w wielu sytuacjach – na spacerze, podczas zabawy, w drodze ze szkoły do domu. Dzięki nim dziecko jest lepiej widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. A to może mu uratować życie. Każdy rodzić, który rozsądnie podchodzi do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa swojego dziecka powinien kupić mu odblaski np.: zawieszki odblaskowe.

Wygodne zawieszki odblaskowe twarde dla każdego dziecka

Zawieszki odblaskowe twarde są niezwykle wygodnym w użyciu gadżetem odblaskowym. Można je łatwo i szybko przypiąć do dziecięcego plecaka, czy kurtki. Każda z nich ma specjalny łańcuszek lub ułatwiający mocowanie karabińczyk. Oferowane przez nas twarde zawieszki odblaskowe występują w wielu kolorach i wzorach. Każde dziecko z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Trwałe zawieszki odblaskowe twarde z nadrukiem

Zawieszki odblaskowe z Work Safe wykonane są z wysokiej jakości folii pryzmatycznej, która odznacza się dużą mocą  odblaskową. Dbamy o każdy szczegół, dlatego też nasze zawieszki odblaskowe są niezwykle trwałe. Ponadto można je spersonalizować. Nadruk zarówno na zawieszkach odblaskowych twardych i zawieszkach odblaskowych miękkich wykonujemy już od 1000 sztuk.

Zawieszki odblaskowe miękkie

Zawieszki odblaskowe miękkie to odblaski kierowane do przedszkolaków i uczniów klas młodszych. Ze względu na swoje przyjazne kolory, lubiane przez dzieci wzory i kształty są jednymi z najbardziej popularnych odblasków dla tej grupy wiekowej.

Zawieszki odblaskowe miękkie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które zapewniają ich trwałość i komfort użytkowania:71e4149423c2990ba1be77c56aa5ba0d

 • wykonane z folii fluorescencyjnej,
 • wypełniacz sztywny PCV,
 • wymiary od 5 do 10 cm,
 • indywidualne nadruki na zawieszkach od 100 sztuk,
 • możliwość wykonania indywidualnego kształtu zawieszki od 2000 sztuk.

Czym wyróżniają się nasze zawieszki odblaskowe miękkie?

Proponowane przez nas zawieszki odblaskowe miękkie wyróżniają się dużą dostępnością kolorów i kształtów. W naszym asortymencie posiadamy zawieszki odblaskowe miękkie w kształcie postaci, zwierząt, pojazdów. Możemy też wykonać niemal dowolny kształt na zlecenia, jak również nadrukować zawieszki odblaskowe miękkie zgodnie z Państwa życzeniem.

Zawieszki w kształcie owoców.

 

Zawieszki w kształcie zwierząt
Zawieszki w kształcie pojazdów
Zawieszki w kształcie przedmiotów
Zawieszki w kształcie postaci
Zawieszki w różnych kształtach
Zawieszki w kształtach indywidualnych
Przykłady nadruków

Zawieszki odblaskowe twarde

Zawieszki odblaskowe twarde to mocny punkt naszej oferty na gadżety odblaskowe. Te odblaski zawsze się przydają. Kochają je najmłodsi, choć nierzadko widzimy ja na plecakach, torbach, czy kurtkach ich starszego rodzeństwa, czy rodziców, dla których są wesołym urozmaiceniem garderoby. Nasze zawieszki odblaskowe twarde to:

c1a6f2b413111b58804d4e6ec425b46c

 • wymiary od 5cm – 9cm,
 • mix wzorów i kolorów,
 • mocowanie na łańcuszek lub karabińczyk,
 • możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

Zawieszki odblaskowe twarde są dostępne w kilku kolorach i motywach:

 • miś (dostępny w kolorze białym, żółtym)
 • hipopotam(dostępny w kolorze czerwonym)
 • kotek (dostępny w kolorze zielonym, żółtym)
 • kółeczko (dostępne w kolorze żółtym, białym, czerwonym, niebieskim)
 • serce (dostępne w kolorze żółtym, białym)
 • kwadrat (dostępne w kolorze żółtym, białym)

Zawieszki odblaskowe twarde – można na nich polegać!

Mimo niewielkich rozmiarów zawieszki odblaskowe twarde znakomicie spełniają swoje zadanie w zakresie poprawy widoczności i co najważniejsze naprawdę podobają się dzieciom. Z prawdziwą przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę na zakup zawieszek odblaskowych twardych wybranych z naszych wzorów bądź wyprodukowanych według Państwa indywidualnego wzoru.

rozdzeilacz