.

Smycze reklamowe

.

2,45 zł
  • taśma o szerokości 25 mm
  • różne długości i kolory
  • zakończona karabińczykiem
  • możliwość rozłączenia smyczy i karabińczyka
  • nadruk wielokolorowy metodą sublimacji lub termotransferu

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe – hit wśród gadżetów reklamowych za niewielką cenę

Smycze reklamowe z nadrukiem idealnie nadają się do powieszenia kart wstępu, identyfikatorów, USB, kluczy, czy komórek. Oferujemy smycze reklamowe różnej długości na taśmach o szerokości 25 mm. Są dostępne w różnych kolorach, estetyczne, wytrzymałe, po prostu niezbędne w biurze i w domu.

Smycze reklamowe – dlaczego warto je wybrać?

Smycze reklamowe dzięki dwustronnej możliwości nadruku na całej długości, to możliwość dobrej ekspozycji firmowego logo czy hasła. Sprawia to, że są one doskonałym gadżetem reklamowym, zwracającym uwagę potencjalnego klienta na daną firmę i oferowane przez nią rozwiązania.

Smycze reklamowe mogą być zakończone odpinanym karabińczykiem różnej wielkości i wytrzymałości, albo plastikową złączką. Oferujemy również  smycze reklamowe łączone na rzep. Wszelkie motywy drukujemy na nich metodą sublimacji lub termotransferu. Pozwala to na wykonywanie nadruków w pełnej gamie kolorów. Taki druk idealnie odwzorowuje zdjęcia z wszystkimi szczegółami i przejścia tonalne bez względu na liczbę barw. Otrzymany nadruk jest estetyczny, wiernie odzwierciedla pierwowzór i jest w 100% odporny na ścieranie.

Smycze reklamowe – dodatek na każdą okazję!

Smycze reklamowe z efektownym nadrukiem stają się chętnie noszonym gadżetem nie tylko ze względu na swoje walory funkcjonalne. Dla fanów klubów sportowych, uczniów, uczestników koncertów, konferencji czy targów są elementem wyróżniającym z tłumu i po prostu lubianym, modnym dodatkiem.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty smyczy reklamowych!